Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Świdniku

Utworzony przez Rafał, 15 stycznia 2013 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Alarm24 to porażka, jako jeden z pierwszych widziałam na flight..., że samolot leci do Warszawy po tym jak kilka razy odchodził na drugi krąg, chciałem napisać na ten porażkowy alarm24, ale ilość danych potrzebnych do podania mnie zniechęciła, może uzupełnicie te dane o obowiązek podania numeru buta i weilkość we wzwodzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko kosztowalo prawie 400mln a brak 3mln na ils zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
To już kolejna wielka porażka tego "ljestes". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
Czlowieku czy ty w ogole wiesz o czym piszesz? Takich deb***izmow jak zyje to nie czytalem. Skad ty w ogole jestes, ze tak ci zalezy na osmieszeniu lotniska w swidniku? Chyba ze jestes skrajnym idiota - w takim razie sie nie dziwie tylko wspolczuje. A tak na marginesie to wieze ze nie polecisz z tego lotniska bo cie pewnie nie stac nawet na MPK, wiec daruj sobie to trolowanie forum i wracaj do odrabiania pracy domowej bo skonczona podstawowka to jeszcze nie wyksztalcenie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
musimy mieć koniecznie ten ILS , albo będzie można odsprzedać pas startowy Modlinowi , awiec panowie prezesi z portu lotniczego nie ociągać się tylko łatwić jak najszybciej
No niestety w tych warunkach ILS cat I by nie pomogl. W Warszawie tez sie takie dni zdarzaly w tym roku i nie ma w tym nic nadzwyczajnego (no moze jedynie to , ze w Warszawie dawno powinien byc cat III,ktory dopiero realnie umozliwia ladowanie w gestej mgle). Nie ma co robic sensacji. To sie zdarza na kazdym lotnisku w Polsce od czasu do czasu..no moze w Modlinie sie zdarzalo czesciej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
love napisał:
lotnisko kosztowalo prawie 400mln a brak 3mln na ils zenada
Dowiedz sie cepie skonczony kto placi za lotnisko a kto za ILS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. A teraz Świdnik będzie konkurował z Modlinem, gdzie częściej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rano we Wrocławiu był paraliż z powodu złej pogody , więc bez paniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
Czlowieku czy ty w ogole wiesz o czym piszesz? Takich deb***izmow jak zyje to nie czytalem. Skad ty w ogole jestes, ze tak ci zalezy na osmieszeniu lotniska w swidniku? Chyba ze jestes skrajnym idiota - w takim razie sie nie dziwie tylko wspolczuje. A tak na marginesie to wieze ze nie polecisz z tego lotniska bo cie pewnie nie stac nawet na MPK, wiec daruj sobie to trolowanie forum i wracaj do odrabiania pracy domowej bo skonczona podstawowka to jeszcze nie wyksztalcenie!!!!
Daruj sobie te osobiste wycieczki. Jak chcesz narażać życie swoje i swojej rodziny to latajcie sobie z tego substytutu prawdziwego lotniska. Brak tam podstawowych systemów bezpieczeństwa (ILS) jak w jakimś Bangladeszu - piloci właśnie pokazują co myślą o tym waszym lotnisku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatnie mówiąc za niektóre komentarze powinni odcinać od internetu, a napisany komentarz pokazywać dzieciom w podstawówkach ku przestrodze. Nie ląduje jeden samolot z powodu obaw pilota i już lubelscy eksperci lotnictwa się przebudzili. "Oczywiście fuszerka jak nic!", "POrażka". System ILS będzie na wiosne (Świdnik to nie Modlin). A powodem przenosin WizzAir do portu Chopina są nieustające mgły w Modlinie i świetnej jakości pas startowy więc naprawdę ci co mówią, że WizzAir przeniesie loty ze Świdnika tylko dlatego, że jeden samolot nie wylądował powinni chyba umyć ząbki i iść spać. A i P.S. Świdnik nigdy nie będzie portem zastępczym dla Okęcia czy Modlina bo będzie nim Łódź (A2, kolej 160km/h).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i strą jesionkę Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
To już kolejna wielka porażka tego "lotniska". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
Młody, wykształcony, z dyplomem podstawówki. I z problemem. Psychicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio (w podobną pogodę) obserwowałam wieczorem flightradar. Po godzinie krążenia, samolot który miał wylądować w Gdańsku, odleciał lądować do Poznania... Takie rzeczy się zdarzają i nie jest to nic nienormalnego. Wszyscy co tu tak złowróżą i biadolą są po prostu jakś strasznie zakompleksieni... niepotrzebnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Brak tam podstawowych systemów bezpieczeństwa (ILS) jak w jakimś Bangladeszu - piloci właśnie pokazują co myślą o tym waszym lotnisku!
Na głównym lotnisku Bangladeszu działa ILS kategorii 1, czyli taki jaki od marca/kwietnia będzie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samolot Wizzair właśnie wystartował z Okęcia i kieruje się w stronę Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizz własnie staruje czyżby na lsw??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kua deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 20:42 samolot wystartował z Okęcia do Lublina, na to wygląda pogoda sie poprawiła oto link do lotu owego samolotu jest na radarze http://fr24.com/2065
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi że jakiś samolot nie wylądował w Świdniku, przecież to są marginalne głupoty które nikogo nie obchodzą poza paroma dupkami z Urzędu Marszałkowskiego z sobczakiem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprobuje siasc na pusto. nius pewny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizz Air wraca do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...